1. Menu button

2. Trackpad

3. System button

4. Status light

5. Micro-USB port

6. Tracking sensor

7. Trigger

8. Grip button

Používateľ vidí priestor na základe spojenia dvoch obrazov, ktoré sú synchronizované. A presne na tomto princípe je postavená virtuálna realita – každé oko má vlastný display s rozlíšením vysokým rozlíšením a obnovaciou frekvenciou 90Hz, kde sa zobrazuje mierne posunutý obraz, čo mozog vyhodnotí ako priestorový obraz. Headset je zároveň vybavený senzormi, ktoré snímajú polohu hlavy a teda každý pohyb je premietnutý do zmeny obrazu. Na ovládačoch je tiež niekoľko senzorov, ktoré umožňujú pohyb a simulujú reálny svet.

Záleží len od teba. Si limitovaný len časom, takže si môžeš vybrať z viacerých virtuálnych zážitkov a hier (viac ako 50).

Nepotrebujete nič špeciálne,  všetko potrebné Vám vysvetlíme. Výhodou je znalosť anglického jazyka. Na Youtube nájdete viacero videí, ktoré Vám VR priblížia.

Áno, a o to väčšia zábava to pre teba bude. V súčasných podmienkach si môžeš prizvať dvoch pomocníkov a môžete tak hrať v hru spolu, alebo proti sebe. 

Pokiaľ Vás príde viac, môžu Vás sledovať a na obrazovke vidieť čo sa vo VR deje a povzbudzovať. Okuliare si môžete medzi sebou striedať napr. po 15 minútach a vytvoriť si vlastné tímy.

Áno, môžeš použiť dioptrické okuliare do okuliarov na virtuálnu realitu. 

Platba kartou zatiaľ u nás nie je možná. V priebehu roka 2021 je pravdepodobné, že okrem platby kartou, Paypal, budeš môcť u nás platiť aj cez Wee.

Žiadne špeciálne oblečenie nepotrebuješ. Môžeš hrať pohodlne v papučiach, alebo chodiť v ponožkách, tak ako si zvyknutý doma.

Adresa:

Janka Jesenského 68/8
957 01 Bánovce nad Bebravou
Slovenská republika

Telefónny kontakt:

0914 227 337

Mate nejaké otázky?

virtualnysvetbn@gmail.com

Copyright © – Virtuálny Svet